Kontakt

Masáže PrahaK zastižení jsem na telefonním čísle 721 926 518. Pro objednání, či dotazy, prosím, využijte ideálně SMS. V případě, že cestuji za klientem, nebo jsem právě u něj, na telefon bohužel reagovat nemohu. Jakmile to bude možné, rád Vám na zprávu odpovím.

Mobilní masáže

Jako mobilní masér za Vámi rád přijedu domů, do firmy na firemní večírek a podobně. Zkrátka kamkoliv, kam si budete přát. Pro masáž je jen důležité dostatek prostoru, teplá klidná místnost a možnost si umýt ruce teplou vodou a mýdlem.

Kam přijedu?

Mobilní masáže poskytuji v Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat automobilem. Dále poskytuji masáže i mimo Prahu a to cca do 20 km od Prahy.

Reference

Sportovní masáže - Karel

Přeji hezký den,
tímto bych Vám chtěl poděkovat za Vaše masáže. Již několik let od Vás využívám většinou sportovní masáže a jsem s nimi moc spokojen. Dříve jsem na masáže dojížděl, ale od té doby, co jsem zjistil, že můžete přijet za mnou, využívám pouze Vás. Také je super, že poskytujete i masáže zdravotní. V případě potřeby jsem je již také párkrát využil. Jsou opravdu účinné a vždy mi pomohly.
Děkuji za Vaše služby, Kare

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Instruktor fitness
Poradce pro výživu
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Dornova metoda
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Clinical Masseur
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Diagnostika a strčink
Masáž těhotných
Čokoládová masáž a zábal
Kinesiotaping
Mobilizační techniky
Manuální lymfodrenáž
Masér - rekondiční specializace
Deep tissue massage
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Datum aktualizace stránky: 2024-1-23