Kontakt

Masáže PrahaK zastižení jsem na telefonním čísle 721 926 518. Pro objednání, či dotazy, prosím, využijte ideálně SMS. V případě, že cestuji za klientem, nebo jsem právě u něj, na telefon bohužel reagovat nemohu. Jakmile to bude možné, rád Vám na zprávu odpovím.

Mobilní masáže

Jako mobilní masér za Vámi rád přijedu domů, do firmy na firemní večírek a podobně. Zkrátka kamkoliv, kam si budete přát. Pro masáž je jen důležité dostatek prostoru, teplá klidná místnost a možnost si umýt ruce teplou vodou a mýdlem.

Kam přijedu?

Mobilní masáže poskytuji v Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny a je možné zaparkovat automobilem. Dále poskytuji masáže i mimo Prahu a to cca do 20 km od Prahy.

Reference

Mobilní masér - Klára

Dobrý den,
Měla jsem zájem o masáže pro moji dceru, která nyní dočasně ze zdravotních důvodů nemůže chodit. Hledala jsem zdravotního mobilního maséra, který by byl ochotný k nám docházet, a našla jsem kontakt na Vás. Zaujala mne Vaše nabídka na internetu a reakce Vašich klientů. Domluvila jsem se tedy s Vámi, že masáže vyzkoušíme. Tímto bych Vám chtěla poděkovat, protože jsme s Vaši návštěvou byli moc spokojeni. Dcera si Vaši masáž velice pochvalovala. Bude nám potěšením i další spolupráce s Vámi,
Klára

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Instruktor fitness
Poradce pro výživu
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Dornova metoda
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Clinical Masseur
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Diagnostika a strčink
Masáž těhotných
Čokoládová masáž a zábal
Kinesiotaping
Mobilizační techniky
Manuální lymfodrenáž
Masér - rekondiční specializace
Deep tissue massage
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika