Zdravotní masáže

Zdravotní masáže poskytuji především z toho důvodu, abych Vám pomohl po stránce fyzické. Vzhledem k tomu, že umím různé techniky zdravotních masáží, dokáži se často přesně zaměřit na konkrétní problém, který spolu vyřešíme. Jedná se o tyto techniky:

Bowenova technika

Jedná se o jemnou techniku, která se zaměřuje zpravidla na velkou část těla. Navozuje v těle regenerační a hojivé procesy a podporuje přivézt tělo zpět do přirozené rovnováhy.

Zdravotní masáže

V základu jde o masáže, které jistě všichni znáte, ale je doplněna různými technikami a hlubšími hmaty, které dokáží svalstvo uvolnit a odstranit případné bolesti. Využívá se na problematické partie, ale i preventivně.

Hloubková masáž

Jde o velmi intensivní druh masáže, kde se využívají speciální hmaty, které působí i na hluboké tkáně a dokáží je uvolnit. Rozsah této masáže je dle potřeby a je vhodná i jako prevence.

Zdravotní masáže

Terapeutická masáž

Jedná se o intensivní ošetření, které se provádí pouze na malém rozsahu těla. Uvolňují se především spoušťové body (tkz. trigget points), které často způsobují bolesti v místech, kde se nacházejí, ale mohou i jinde.

Sportovní masáže

Sportovní masáže jsou hojně využívané a to nejen u sportovců. Jednak jde totiž o tu příjemnější část sportovní přípravy, ale také tyto masáže dokáží předcházet různým zraněním, jako například natažení, či natržení svalu. Sportovní masáže jsou intensivnější, než relaxační masáže a tedy dokáží naše svalstvo a fascie udržovat přirozeně pružné a uvolněné.

V rámci sportovních masáží Vám mohu nabídnout:

Sportovní masáže

Jde o klasické masáže s mírně větší intensitou pro příjemné uvolnění svalů, šlach a fascií.

Sportovní masáže

Hloubkové masáže

Hloubkové masáže ocení především vrcholoví sportovci, či klienti, kteří mají rádi opravdu intensivní masáže. Výhodou této masáže je to, že na rozdíl od klasické sportovní masáže, dokáže uvolnit i hluboké vrstvy tkání a to i chronicky ztuhlé. Využívá se zde speciálních hmatů a polohování, aby masáž nebyla bolestivá a aby měla požadovaný účinek.

Relaxační masáže

Relaxační masáže mají především pozitivní vliv po stránce psychické. Tento druh masáže poskytuji zpravidla pro Váš příjemný odpočinek a relaxaci. Měla by Vás zklidnit a měli byste se odreagovat od běžných povinností a starostí. Zkrátka každý z nás potřebuje občas vypnout a přijít na jiné myšlenky.

Relaxační masáže

Relaxační masáže

Jde o klasickou masáž, kterou již jistě znáte. Používají se zde spíše jemnější a pomalejší hmaty, které navozují velmi příjemné pocity klidu a uvolnění. Často se mi stává, že klientky u této masáže usínají, což samozřejmě není na škodu, ba naopak je to důkaz naprosté relaxace.

Masáže pro těhotné

Těhotenství je nádherné období, ale zároveň náročné. Tato masáž je naprosto uzpůsobena nastávajícím maminkám. Přestože se jedná spíše o jemnou a příjemnou masáž, dokáže také ulevit v případě bolestí zad, či jiných partií.

Reference

Masáže Praha - Eva

Hezký den,
je to již několik let, co využívám masáže Praha od Petra. Někdy si dopřeji masáže sportovní a když mi něco bolí, tak zdravotní. Masáže od Petra mám ráda, protože Petr je opravdu profesionál a vždy masáž umí přizpůsobit podle mých představ.
Děkuji, Eva

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Instruktor fitness
Poradce pro výživu
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Dornova metoda
Masér pro sportovní a rekondiční masáž
Clinical Masseur
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Zdravotní masér
Diagnostika a strčink
Masáž těhotných
Čokoládová masáž a zábal
Kinesiotaping
Mobilizační techniky
Manuální lymfodrenáž
Masér - rekondiční specializace
Deep tissue massage
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika
Bowenova technika