Bolest zad u dětí

Masáže PrahaNepodceňujte bolest zad u dětí! Stejně jako dospělé, tak i děti může trápit bolest zad. Tímto bych Vám rád nabídl řešení.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut. Působím po Praze a okolí. Mohu Vám, tedy Vašemu dítěti, poskytnout ošetření pomocí jemné, avšak velice účinné Bowenovy techniky. Velmi dobře na ni reagují děti, ale i dospělí. Díky ní napomáháme tělu dostat se do přirozeného stavu. Tím eliminujeme mnoho zdravotních problémů, mezi které patří například, bolesti zad, šíje, ale i jiných partií, růstové bolesti u dětí, špatné držení těla, astma, ale i mnoho dalšího...

Těším se na Vás!

Reference

Rodinné masáže - Tomáš

Zdravíme Vás, Petře,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše skvělé služby, které již dlouhodobě a pravidelně využíváme. Jezdíte za námi domů kousek za Prahu a většinou u nás strávíte celé odpoledne. Já s manželkou využíváme celotělové masáže. Vyzkoušeli jsme již snad všechny druhy masáží, ale mne nejvíce vyhovují masáže sportovní a manželce zdravotní. I masáže pro děti jsou super. Dcery masáže milují a většinou jdou po hodině také. Zkrátka jsme s Vámi nadšeni celá rodina a vždy se na Vás moc těšíme!
Děkujeme Vám za Vaši péči, Tomáš s rodinou

Relaxační masáže - Cyril

Přeji dobrý den!
Využil jsem po náročném dni relaxační masáž od Petra a musím konstatovat, že to bylo fajn. Petr přijel za mnou domů přesně ve stanovený čas, přivezl si s sebou pohodlné masérské lehátko a další potřebné věci na masáž. Vše připravil, vysvětlil a pustil se do práce. Masáž byla provedena velmi dobře a byla příjemná. Nemám co vytknout, byl jsem spokojený.
Díky, Cyril

Zdravotní masáže - Emil

Zdravím Všechny!
Jednou mne docela dost vzala záda. Říkal jsem si, že budu muset k doktorovi, kam se mi moc nechtělo. Kamarádi mi poradili, ať nejprve vyzkouším zdravotní masáže. Objednal jsem se na masáž k panu Vopálkovi do Radotína. Absolvoval jsem u něj 3 zdravotní masáže a bolesti ustoupily a pět jsem mohl dělat vše, jako dříve. Tímto mu moc děkuji a rozhodně ho doporučím i dále. Má zlaté ruce!
Emil