Bolest v třísle u dětí

Masáže PrahaNepodceňujte bolest v třísle u dětí! Stejně jako dospělé, tak i děti může trápit bolesti třísel. Tímto bych Vám rád nabídl řešení.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem mobilní zdravotní masér terapeut. Působím po Praze a okolí. Mohu Vám, tedy Vašemu dítěti, poskytnout ošetření pomocí jemné, avšak velice účinné Bowenovy techniky. Velmi dobře na ni reagují děti, ale i dospělí. Díky ní napomáháme tělu dostat se do přirozeného stavu. Tím eliminujeme mnoho zdravotních problémů, mezi které patří například, bolesti zad, šíje, ale i jiných partií, růstové bolesti u dětí, špatné držení těla, astma, ale i mnoho dalšího...

Těším se na Vás!

Reference

Sportovní masáže - Pavel

Ahoj Petře!
Tvé masáže jsem začal využívat již před několika lety. To jsem dostal od kamaráda kontakt, když jsem měl problém po tréninku s nohou. Dokázal jsi mi velmi rychle pomoci a mohl jsem opět trénovat. Teď, když nemám žádné problémy, využívám sportovní masáže spíše z preventivních důvodů a cítím se vždy po nich skvěle.
Děkuji za Tvé služby i ochotu, Pavel

Zdravotní masáže - Jan

Zdravím všechny!
rád bych mnohokrát poděkoval Petrovi za jeho skvělé zdravotní masáže. Před týdnem mne moc pomohl. Při zvedání mé dcery jsem si nějak špatně hnul se zády. Nemohl jsem se hýbat. Manželka na internetu našla kontakt na mobilního maséra a rovnou ho i objednala. Přijel za mnou Petr i s mobilním lehátkem a všemi věcmi, které jsou potřeba. Vysvětlil mne postup masáže a pustil se do práce. Prakticky ihned po masáži jsem pociťoval velkou úlevu. Bolest ustoupila a já se zase mohl hýbat. Nyní, po třech masážích, jsem již v pořádku a žádné problémy nepociťuji. Petr mne zachránil, moc děkuji!
Jan

Cvičení - Blanka

Přeji hezký den,
ráda a velmi často se věnuji cvičení hlavně ve fitness. Vím, že bych to měla kompenzovat alespoň občas masážemi, aby to bylo vyvážené, ale ty nemám vůbec ráda. Využívám od Petra Bowenovu techniku, která mi vyhovuje. Objednám se většinou jednou za dva měsíce na 2 ošetření, během kterých Petr projde celé tělo, a cítím se vždy skvěle uvolněná a odpočatá. Pokud mne něco trápí, dokáže se na to zaměřit a vždy mi pomoci.
Blanka